Internetinės parduotuvės kūrimas: tai ką privalo žinoti kiekvienas

Internetinės parduotuvės kūrimas

Pomėgiai, gyvenimo būdas ar kilusios idėjos gali tapti sėkmingo internetinio verslo pradžia, kuri tiesiogiai priklauso ne tik nuo pardavinėjamos prekės, bet ir nuo internetinės parduotuvės kūrimo. Pradedantiesiems verslininkams internetinės parduotuvės kūrimas gali atrodyti tikru iššūkiu, tačiau mes – Oxadigit – padėsime ne tik įgyvendinti internetinio verslo svajonę, tačiau ir pasidalinsime tuo, ką privalo žinoti kiekvienas norintis žinoti daugiau apie el. parduotuvės kūrimą.

Paruošiamieji internetinės parduotuvės kūrimo darbai

Kaip ir kiekvienas svarbus žingsnis, internetinės parduotuvės kūrimas prasideda nuo aiškios idėjos. Štai punktai, kurie padės jums pasiruošti pirmajam pokalbiui su internetinių parduotuvių kūrimo specialistais ir išsigryninti aiškią internetinės parduotuvės idėją ir viziją:

 • Jei dar neturite, sukurkite logotipą;
 • Pasirinkite ir įsigykite labiausiai jūsų veiklą apibūdinantį domeną;
 • Pagalvokite, kokia spalvinė gama bus naudojama jūsų naujoje internetinėje parduotuvėje;
 • Įvertinkite, kokio tipo prekės bus pardavinėjamos ir kiek;
 • Pagalvokite apie el. parduotuvės funkcionalumus;
 • Susikurkite svetainės medį t.y. sugalvokite, kokie vidiniai puslapiai turėtų sudaryti tinklapį;
 • Susikurkite vidinių puslapių tekstus;
 • Pasirūpinkite unikaliomis arba legaliomis nuotraukomis;
 • Pagalvokite, su kokiais kurjeriais planuojate pristatyti savo produktus;
 • Pagalvokite, kokius bankus naudosite mokėjimų surinkimui.

Nepamirškite patyrinėti ir analogiško verslo savininkus. Taip ne tik pasisemsite idėjų savo verslui, bet ir galėsite išanalizuoti ką galėtumėte padaryti geriau ar pasiūlyti daugiau.

Prekės ir jų pateikimas

Patrauklios ir funkcionalios internetinės parduotuvės kūrimas bei jos sėkmė tiesiogiai priklauso nuo prekių pateikimo. Pirmiausia, turite pasirūpinti kokybiškomis, vienodo stiliaus nuotraukomis. Tai gali padaryti Oxadigit profesionalus fotografas, kuris atskleis pačias geriausias produkto savybes ir padės sukurti internetinės parduotuvės stilių. Vientisas stilius klientams asocijuojasi su kokybe. 

Pasirūpinus nuotraukomis, kiekvienam iš produktų sugalvokite informatyvius ir į geriausias produkto savybes orientuotus tekstus. Jokiais būdais tekstų nekopijuokite iš konkurentų! Tai ne tik neprofesionalu, tačiau ir gali tiesiogiai pakenkti jūsų naujai internetinei parduotuvei. 

Platformos pasirinkimas ir internetinės parduotuvės kūrimas

Platformos, kurią naudojant bus kuriama internetinė parduotuvė pasirinkimas yra labai atsakingas darbas, kurį vertėtų patikėti specialistams, pavyzdžiui, mums – Oxadigit. Pagal jūsų idėją, viziją ir norimų talpinti prekių kiekį mes pasiūlysime pačią patogiausią platformą ir jūsų norus paversime veikiančia, saugia internetine parduotuve.

Prekių apmokėjimas ir jų pristatymas

Gerai pagalvokite, kokį mokėjimo būdą pasiūlysite savo klientams. Svarbu, jog šis būdas būtų patogus tiek jums, tiek ir jūsų klientams. Mes rekomenduojame šiuos prekių apmokėjimo būdus:

 • Paypal;
 • Paysera;
 • Kiti jums priimtini operatoriai, kurie turi integracijos galimybę į turinio valdymos sistemas tokias kaip WordPress, Prestashop.

Kalbant apie prekių pristatymą, turite įvertinti kur lokalizuojasi jūsų klientai ir kokią įmonę, pristatančią siuntas pasirinksite. Nepamirškite pasiūlyti ir nemokamo pristatymo galimybę.

Klientų pritraukimas

Apsvarstykite, kokiais būdais planuojate reklamuoti savo internetinę parduotuvę. Svarbu, kad ji būtų lengvai randama ir matoma. Tik taip galėsite užkurti sėkmingo verslo internete varikliuką.

Vienas iš efektyviausių Oxadigit rekomenduojamų būdų yra SEO. Tai internetinės parduotuvės optimizavimas ir pritaikymas prie populiariausių paieškos sistemų. Geriausia, jei internetinės parduotuvės kūrimas ir SEO vyksta kartu.

Norintiems greito rezultato, su mūsų profesionalių specialistų pagalba siūlome išbandyti Google Ads mokamą reklamą. Tai greitas būdas tapti matomiems Google paieškoje ir visiškai lengvai sugeneruoti aktyvų srautą į naujai sukurtą ar jau seniai gyvuojančią internetinę parduotuvę. Rekomenduojame, Google Ads vykdyti lygiagrečiai su SEO.

Domina internetinės parduotuvės kūrimas? Oxadigit komanda yra tai ko ieškote! Mes padėsime pasiruošti internetinės parduotuvės kūrimui, realizuosime jūsų idėjas, pakonsultuosime platformos, prekių apmokėjimo ir pristatymo klausimais bei padėsime išreklamuoti jūsų internetinę parduotuvę.

Kilus klausimams su mumis galite susisiekti šiais kontaktais: Tel. +37064361161 arba  El. p. info@oxadigit.lt

Scroll to Top
Skip to content