Internetinių svetainių kūrimas su WordPress: ką būtina žinoti?

svetainių kūrimas su WordPress

Tikriausiai kiekvienas, kuris planuoja perkelti savo vykdomą veiklą į internetinę erdvę yra bent šiek tiek domėjęsis apie tai, kas yra internetinių svetainių kūrimas, ir yra girdėjęs apie WordPress. Nenuostabu! Tai pati populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje, kuri jau nuo 2003 m. pradėjo savo kelią ir sėkmingai jį tęsia iki šiol. Tačiau kas lėmė tokį pasisekimą ir ką būtina žinoti apie WordPress prieš pradedant internetinių svetainių kūrimą su šia sistema?

Kodėl internetinių svetainių kūrimas su WordPress toks populiarus?

Internetinių svetainių kūrimas su NEMOKAMA sistema

Tikra tiesa! WordPress galima parsisiųsti ir įsidiegti visiškai nemokamai! Tikriausiai tai viena iš svarbiausių priežasčių, kuri lėmė jog internetinių svetainių kūrimas dažniausiai vyksta būtent su šia turinio valdymo sistema.

Daug temų, įskiepių ir galimybių

Ši turinio valdymo sistema leidžia įgyvendinti beveik visas verslo idėjas ir sukurti itin patrauklią bei funkcionalią internetinę svetainę. Prie kliento idealaus tinklalapio vizijos išsipildymo prisideda gausus nemokamų ir mokamų temų, kurias interneto svetainių kūrėjai pritaiko prie kliento poreikių, pasirinkimas. O prireikus papildomų savybių ar įrankių galima parsisiųsti įskiepių, kurie dar labiau išplės temos bei paties tinklapio galimybes.

Patogi turinio valdymo sistema

Nors dauguma internetinių svetainių sukurtų su šia sistema yra angliškos, tačiau jos sąsaja yra pritaikyta prie daugybės kalbų. Džiugu, kad galime naudoti ir lietuvišką WordPress sistemą, todėl Lietuvoje ją lengva perprasti ir patogu naudoti.

Kada verta rinktis WordPress?

Internetinių svetainių kūrimas su WordPress yra puikus pasirinkimas jei norite reprezentuoti savo įmonę, teikiate paslaugas, norite pasidalinti savo darbų pavyzdžiais ar planuojate pardavinėti kelias specifines prekes. Tokio tipo internetinės svetainės sukurtos su šia turinio valdymo sistema ne tik atrodys patrauklios, tačiau ir bus funkcionalios bei greitai krausis.

Kada verta ieškoti kitų internetinių svetainių kūrimo alternatyvų?

Nors WordPress ir dažnas bei populiarus pasirinkimas, tačiau kartais verta apsvarstyti galimybę naudotis kitomis turinio valdymo sistemomis. Pavyzdžiui, jei svarstote apie elektroninę prekybą ir planuojate, kad jūsų prekių katalogą sudarys šimtai prekių ir tuo pačiu daugybė kategorijų, siūlome apsvarstyti galimybę vietoje WordPress pasirinkti PrestaShop. 

Sužinojome, kodėl WordPress yra tokia poluliari, ir įsitikinome, kad internetinių svetainių kūrimas naudojant būtent šią turinio valdymo sistemą suteikia verslui labai daug galimybių, kurias realizavus galima džiaugtis patogia ir funkcionalia internetine svetaine. Kreipkitės į Oxadigit – mūsų profesionalių internetinių tinklapių kūrėjų komandą, ir mes prisidėsime prie jūsų verslo tinklapio idėjos perkėlimo į internetinę erdvę.

Jei norite pasikonsultuoti su tinklapių kūrėjais ir pasiekti maksimalių rezultatų, susisiekite su oxaDigit komanda telefonu +37064361161 arba el. paštu info@oxadigit.lt.

Scroll to Top
Skip to content