Svetainių kūrimas

Kuriame unikalias svetaines nuo pat pradžių, pritaikydami dizainą

ir funkcijas jūsų verslo reikmėms. Tinklapių kūrimas – nuo idėjos iki puslapio ar e-parduotuvės – konsultuosime jus geriausiems rezultatams pasiekti.

Specializuojamės WordPress turinio valdymo sistemoje, kuri išpopuliarėjo dėl plačių

individualaus pritaikymo galimybių. Dirbdami su klientų projektais, mes randame geriausią sprendimą kiekvienam, pasitelkdami technologijas ir nebijodami iššūkių.

Planavimas Component
Tyrimas Component
Kūryba Component
Optimizacija Component
Sugrupuota programavimas mobile

Tinklapių kūrimas

Kuriame unikalias svetaines nuo pat pradžių, pritaikydami dizainą ir funkcijas jūsų verslo reikmėms. Nuo idėjos iki puslapio ar e-parduotuvės – konsultuosime jus geriausiems rezultatams pasiekti.

Specializuojamės WordPress turinio valdymo sistemoje, kuri išpopuliarėjo dėl plačių individualaus pritaikymo galimybių. Dirbdami su klientų projektais, mes randame geriausią sprendimą kiekvienam, pasitelkdami technologijas ir nebijodami iššūkių.

Mūsų Darbo Eiga

Planavimas Component
Tyrimas Component
Kūryba Component
Optimizacija Component

Naujausi Mūsų Darbai

Studio Le Frans

Modernios lubų dizaino studijos internetinio puslapio kūrimas. Išsikelti reikalavimai – šiuolaikiška prisitaikanti svetainė su intuityvia navigacija.

Studio Le Frans tinklapis
Click Here

Arbata Tau E-Parduotuvė

Ypatingai švarus bei minimalistinis dizainas, leidžiantis lengvai naviguoti elektroninėje parduotuvėje buvo pagrindiniai arbatau.lt įkūrėjų reikalavimai.

Arbata Tau
Click Here

Dizainas Lubos SEO

Bendradarbiavimo metu atlikome vidinį ir išorinį SEO, kurių metu nustatėme technines svetainės problemas bei pateikėme pasiūlymus, kaip jas išspręsti.

SEO
Click Here

Kėdainių Kalbų Mokykla

Daugelį metų gyvuojanti užsienio kalbų Kėdainių gyventojus mokanti moderni kalbų mokykla ieško naujo logotipo dizaino. Sukurtas pasiūlymas.

Logo
Click Here

Industry Automation 24

Specializuotų automatikos produktų svetainės su WooCOMMERCE užsakymų sistema sukūrimas, produktų talpinimas, video montažo, SEO ir kiti darbai.

Industry Automation e-parduotuvė
Click Here

Chocolate Naive

Dabartinėje Chocolate Naive svetainėje atlikti naujinimo darbai. Atstatytas e-parduotuvės funkcionalumas, pakoreguotas dizainas, atnaujinti įskiepiai.

Chocolate Naive e-parduotuve
Click Here

Bonsai Sodas

Penkiomis kalbomis veikiančios e-parduotuvės pilna priežiūra ir administravimas. SEO, rinkodaros, srauto generavimo darbai.

Bonsai Sodas e-parduotuve
Click Here

Modernaus Interjero Studija

Interjero studijos svetainės individualaus dizaino sukūrimas, programavimo  ir paleidimo darbai.

SmartUrban interjero dizainas
Click Here
Previous
Next
Scroll to Top