Apie Mus

Esame komanda, užsiimanti ne tik profesionaliu programavimu.

Turime sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį e-komercijos, rinkodaros, komunikacijos, dizaino bei digital marketing srityse. Su stipria motyvuota komanda siūlome visapusę pagalbą vieno skambučio pasiekimu – teikiame programavimo, dizaino bei verslo konsultacijos paslaugas. Dirbame su vis daugiau pasaulinių standartų siekiančių Lietuvos įmonių, norinčių užsitikrinti stiprią poziciją internete. Augant elektroninei prekybai, moderni ir patogi svetainė tampa vis svarbesne vartotojo patirties dalimi. Naudojame naujausias technologijas bei nuolatos mokomės, užtikrindami efektyvų darbą bei kuriamos svetainės kokybę.

Turite Klausimų?

Atsako svetainių programavimo specialistai

01

Noriu svetainės. Nuo ko pradėti?

Pirmiausia siūlome su mumis susisiekti ir papasakoti apie savo projektą. Susitikime aptarsime svetainės viziją, dizainą bei pateiksime savo pasiūlymą. Pateikus projekto užklausą mūsų dizaineriai ir programuotojai kibs į darbą, o mes nuolatos komunikuosime su jumis.

02

Kiek kainuoja svetainės ar e-parduotuvės kūrimas?

Svetainės ar e-parduotuvės kūrimo kaina priklauso nuo svetainės struktūros sudėtingumo, polapių kiekio, dizaino unikalumo bei produktų įvairovės. Susisiekite ir kainą pateiksime sužinoję daugiau apie jūsų projektą.

03

Su kokiomis kompanijomis dažniausiai dirbate?

Mes dirbame su įvairaus dydžio įmonėmis (startuoliais, vidutinėmis bei didelėmis kompanijomis, B2B, B2C) skirtingose verslo sektoriuose. Dirbame ir su paprastais ir su kompleksiniais užsakymais, dirbdami ir gilindamiesi kartu su jumis.

04

Kiek užtrunka svetainės kūrimas?

Svetainės ar e-parduotuvės kūrimo laikas priklauso nuo svetainės sudėtingumo, tačiau dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 4 savaičių.

Naujausi Mūsų Darbai

geneeditingsummit.com

Unikalaus dizaino svetainės sukūrimo ir programavimo darbai

Geneediting
Click Here

fitodenta.com

Nauja svetainė su e-parduotuve. Individualizuotas dizainas, su visais funkcionalumais, kalbomis bei atsiskaitymų ir kurjerių integracija.

Fitodenta
Click Here

alphacarers.com.au

Nauja svetainė Australijoje, Sveikatos priežiūros paslaugų organizacijai.

alphacarers
Click Here

mezgimozona.lt

Esamos e-parduotuvės korekcijos ir papildomų funkcijų sukūrimas – dovanų kupono pardavimas.

mezgimo zona
Click Here

Satimed Epi - G

Reprezentacinė EPG produktų svetainė ir elektroninė parduotuvė su plačia tyrimų informacija, sveikatingumo planais ir pardavimo sistema.

Epi-G
Click Here

celemicosmetics.lt

Celemi svetainės dizaino tobulinimo darbai. Naujų funkcionalumų programavimas.

CelemiCosmetics
Click Here

Bonsai sodas

Nauja elektroninė parduotuvė Woocommerce sistemoje. Adaptuotas dizainas. Drop shiping funkcionalumo įgyvendinimas. Produktų migracija į naują parduotuvę.

Bonsai sodas
Click Here

Smart and Cute

Naujos elektroninės parduotuvės sukūrimas. Woocommerce sistema, adaptuotas dizainas, mailer integracija. Produktų kategorijų modifikavimas, naujų filtrų integravimas, migracija į naują parduotuvę.

SandC_n
Click Here

Mama mums rūpi

Visuomeninis pogimdyminės depresijos prevencijos projekto svetainė. Dizainas (kategorija ,,Klausimynas”), šios kategorijos  interaktyvaus klausimyno programavimas.

Mama mums rūpi
Click Here

Cityprojects.lt

Projektavimo valdymo paslaugas teikianti įmonė, reprezentacinė svetainė, adaptuotas dizainas.

Cityprojects
Click Here

Miskokrautuvele.lt

Želdynų dizaino paslaugų reprezentacinė svetainė. Unikalus dizainas. Didelės galerijos.

Misko_krautuvele
Click Here

Tikemeteris.lt

Elektroninė parduotuvė specializuotam produktui. Pilnas parduotuvės funkcionalumas, adaptuotas dizainas, atsiskaitymo ir pristatymo integravimas.

Tiker
Click Here

Janikeskeliones.lt

Kelionių agentūros reprezentacinės svetainės vizualo pakeitimas ir tobulinimas. Papildomų funkcionalumų programavimo darbai.

Janikes_keliones
Click Here

Industry Automation 24

Specializuotų automatikos produktų svetainės su WooCOMMERCE užsakymų sistema sukūrimas, produktų talpinimas, video montažo, SEO, Google Ads reklama kiti darbai.

Industry Automation e-parduotuvė
Click Here

Chocolate Naive

Dabartinėje Chocolate Naive svetainėje atlikti naujinimo darbai. Atstatytas e-parduotuvės funkcionalumas, pakoreguotas dizainas, atnaujinti įskiepiai.

Chocolate Naive e-parduotuve
Click Here

Kelionių agentūra

Kelionių agentūros paslaugų puslapis su integruota partnerių produktų pirkimo / rezervacijų sistema.

Kelioniu_Perlai
Click Here

Gyvūnų priemonės. Kika.

Tauro Pro line – profesionalių priežiūros priemonių linijos gyvūnams reprezentacinė svetainė, pagal individualų dizainą.

Tauro Pro line
Click Here

BRG aplinkosaugos sprendimų lyderiai

Individualaus dizaino svetainė su specialiai suprogramuotu vedliu – klausimynu, šios konsultacinės įmonės klientų patogumui.

BRG
Click Here

Nailschool - viskas nagams

Esamos svetainės funkcionalumo tobulinimo darbai, dizaino sprendimų pakeitimai. 

Nailschool
Click Here

Juvelyrikos E-parduotuvė

E-parduotuvės priežiūros darbai, funkcionalumo tobulinimas, dizaino korekcijos. Vidinis SEO optimizavimas.

juvelyrika
Click Here

lithuaniabio.com

Asociacijos LithuaniaBIO svetainės dizaino tobulinimas, rebranding’as po asociacijos vizualinio identiteto keitimo. Naujų funkcionalumų programavimo darbai.

LtBio
Click Here

House of Naive

Nulaužtos svetainės atkūrimas. Virusų išvalymas ir pilno funcionalumo atstatymas

houseOfNaive
Click Here

SehaBags

El parduotuvės vidinio SEO optimizavimas

Seha Bags
Click Here

DLG

Individualaus dizaino reprezentacinė svetainė . Svetainės vidinis SEO optimizavimas.

Reprezentacinė svetainė
Click Here

Superiorcarepet

Reprezentacinės svetainės, sukurtos naudojant Shopify turinio valdymo sistemą, dizaino tobulinimas. Svetainės funkcionalumo programavimas pagal kliento poreikius. Produktų importavimas. 

Aplankyti svetain

Reprezentacine svetaine
Click Here

helendoron.lt

Anglų kalbos kursų svetainės tobulinimo darbai, dalinis vizualo keitimas.

HelenEnglish
Click Here

Botanyroom.com

Parfumerijos e parduotuvės sukūrimas naudojant Shopify turinio valdymo sistemą. Parduotuvės susiejimas su Amazon, produktų integracija iš Amazon prekybos platformos, buhalterinės programos integracija, visi kiti darbai būtini pilnavertiškam el. parduotuvės darbui.

Click Here

Cosmoway.com

Unikalaus dizaino svetainės sukūrimo ir unikalaus funkcionalumo programavimo darbai.

Cosmoway
Click Here
Previous slide
Next slide

Straipsniai

Naujienos ir patarimai virtualiame pasaulyje

internetinės svetainės kūrimas

Internetinės svetainės kūrimas: nuo ko pradėti?

Troškimas turėti savo nuosavą internetinę svetainę yra toks didžiulis, jog nors ir dabar galite imtis pats šio darbo nepaisant patirties stokos? Norite kuo greičiau pasiekti taip trokštamų pirmųjų pardavimų ar sulaukti pirmųjų klientų, kurie jus rado internete, skambučių? Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“ vadinasi esate tinkamame kelyje, nes šis straipsnis atsakys į daugelį verslo naujokų gluminantį klausimą „svetainės kūrimas: nuo ko pradėti?“.

Skaityti toliau »
Internetinės parduotuvės kūrimas

Internetinės parduotuvės kūrimas: tai ką privalo žinoti kiekvienas

Pomėgiai, gyvenimo būdas ar kilusios idėjos gali tapti sėkmingo internetinio verslo pradžia, kuri tiesiogiai priklauso ne tik nuo pardavinėjamos prekės, bet ir nuo internetinės parduotuvės kūrimo. Pradedantiesiems verslininkams internetinės parduotuvės kūrimas gali atrodyti tikru iššūkiu, tačiau mes – Oxadigit – padėsime ne tik įgyvendinti internetinio verslo svajonę, tačiau ir pasidalinsime tuo, ką privalo žinoti kiekvienas norintis žinoti daugiau apie el. parduotuvės kūrimą.

Skaityti toliau »
SEO optimizavimas

SEO optimizavimas: kas tai ir kam to reikia?

Turite internetinį puslapį ar elektroninę parduotuvę, tačiau pardavimai stovi vietoje, o rezultatai, kuriuos pateikia Google Analytics jūsų nedžiugina? Nuolatos užduodate sau klausimą: „kaip padidinti lankytojų srautą nevykdant mokamos reklamos kampanijų“? Jei bent vienas iš šių klausimų kirba jūsų galvoje, tuomet tai ženklas, kad verta pasidomėti, kas yra SEO optimizavimas, nes būtent tai gali tapti jūsų

Skaityti toliau »
svetainių kūrimas su WordPress

Internetinių svetainių kūrimas su WordPress: ką būtina žinoti?

Tikriausiai kiekvienas, kuris planuoja perkelti savo vykdomą veiklą į internetinę erdvę yra bent šiek tiek domėjęsis apie tai, kas yra internetinių svetainių kūrimas, ir yra girdėjęs apie WordPress. Nenuostabu! Tai pati populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje, kuri jau nuo 2003 m. pradėjo savo kelią ir sėkmingai jį tęsia iki šiol. Tačiau kas lėmė tokį pasisekimą

Skaityti toliau »
Scroll to Top
Skip to content