Apie Mus

Esame komanda, užsiimanti ne tik profesionaliu programavimu.

Turime sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį e-komercijos, rinkodaros, komunikacijos, dizaino bei digital marketing srityse. Su stipria motyvuota komanda siūlome visapusę pagalbą vieno skambučio pasiekimu – teikiame programavimo, dizaino bei verslo konsultacijos paslaugas. Dirbame su vis daugiau pasaulinių standartų siekiančių Lietuvos įmonių, norinčių užsitikrinti stiprią poziciją internete. Augant elektroninei prekybai, moderni ir patogi svetainė tampa vis svarbesne vartotojo patirties dalimi. Naudojame naujausias technologijas bei nuolatos mokomės, užtikrindami efektyvų darbą bei kuriamos svetainės kokybę.

Turite Klausimų?

Atsako svetainių programavimo specialistai

01

Noriu svetainės. Nuo ko pradėti?

Pirmiausia siūlome su mumis susisiekti ir papasakoti apie savo projektą. Susitikime aptarsime svetainės viziją, dizainą bei pateiksime savo pasiūlymą. Pateikus projekto užklausą mūsų dizaineriai ir programuotojai kibs į darbą, o mes nuolatos komunikuosime su jumis.

02

Kiek kainuoja svetainės ar e-parduotuvės kūrimas?

Svetainės ar e-parduotuvės kūrimo kaina priklauso nuo svetainės struktūros sudėtingumo, polapių kiekio, dizaino unikalumo bei produktų įvairovės. Susisiekite ir kainą pateiksime sužinoję daugiau apie jūsų projektą.

03

Su kokiomis kompanijomis dažniausiai dirbate?

Mes dirbame su įvairaus dydžio įmonėmis (startuoliais, vidutinėmis bei didelėmis kompanijomis, B2B, B2C) skirtingose verslo sektoriuose. Dirbame ir su paprastais ir su kompleksiniais užsakymais, dirbdami ir gilindamiesi kartu su jumis.

04

Kiek užtrunka svetainės kūrimas?

Svetainės ar e-parduotuvės kūrimo laikas priklauso nuo svetainės sudėtingumo, tačiau dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 4 savaičių.

Naujausi Mūsų Darbai

Studio Le Frans

Modernios lubų dizaino studijos internetinio puslapio kūrimas. Išsikelti reikalavimai – šiuolaikiška prisitaikanti svetainė su intuityvia navigacija.

Studio Le Frans tinklapis
Click Here

Arbata Tau E-Parduotuvė

Ypatingai švarus bei minimalistinis dizainas, leidžiantis lengvai naviguoti elektroninėje parduotuvėje buvo pagrindiniai arbatau.lt įkūrėjų reikalavimai.

Arbata Tau
Click Here

Dizainas Lubos SEO

Bendradarbiavimo metu atlikome vidinį ir išorinį SEO, kurių metu nustatėme technines svetainės problemas bei pateikėme pasiūlymus, kaip jas išspręsti.

SEO
Click Here

Kėdainių Kalbų Mokykla

Daugelį metų gyvuojanti užsienio kalbų Kėdainių gyventojus mokanti moderni kalbų mokykla ieško naujo logotipo dizaino. Sukurtas pasiūlymas.

Logo
Click Here

Industry Automation 24

Specializuotų automatikos produktų svetainės su WooCOMMERCE užsakymų sistema sukūrimas, produktų talpinimas, video montažo, SEO ir kiti darbai.

Industry Automation e-parduotuvė
Click Here

Chocolate Naive

Dabartinėje Chocolate Naive svetainėje atlikti naujinimo darbai. Atstatytas e-parduotuvės funkcionalumas, pakoreguotas dizainas, atnaujinti įskiepiai.

Chocolate Naive e-parduotuve
Click Here

Bonsai Sodas

Penkiomis kalbomis veikiančios e-parduotuvės pilna priežiūra ir administravimas. SEO, rinkodaros, srauto generavimo darbai.

Bonsai Sodas e-parduotuve
Click Here

Modernaus Interjero Studija

Interjero studijos svetainės individualaus dizaino sukūrimas, programavimo  ir paleidimo darbai.

SmartUrban interjero dizainas
Click Here
Previous
Next

Straipsniai

Naujienos ir patarimai virtualiame pasaulyje

SEO

SEO optimizavimas: kas tai ir kam to reikia?

Turite internetinį puslapį ar elektroninę parduotuvę, tačiau pardavimai stovi vietoje, o rezultatai, kuriuos pateikia Google Analytics jūsų nedžiugina? Nuolatos užduodate sau klausimą: „kaip padidinti lankytojų srautą nevykdant mokamos reklamos kampanijų“? Jei bent vienas iš šių klausimų kirba jūsų galvoje, tuomet tai ženklas, kad verta pasidomėti, kas yra SEO optimizavimas, nes būtent tai gali tapti jūsų

Skaityti toliau »
svetainių kūrimas su WordPress

Internetinių svetainių kūrimas su WordPress: ką būtina žinoti?

Tikriausiai kiekvienas, kuris planuoja perkelti savo vykdomą veiklą į internetinę erdvę yra bent šiek tiek domėjęsis apie tai, kas yra internetinių svetainių kūrimas, ir yra girdėjęs apie WordPress. Nenuostabu! Tai pati populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje, kuri jau nuo 2003 m. pradėjo savo kelią ir sėkmingai jį tęsia iki šiol. Tačiau kas lėmė tokį pasisekimą

Skaityti toliau »
Scroll to Top